Jak ulovit muže svých snů?

Zdá se vám, že dobré partie už ze světa snad vymizely a na vás tu zůstaly jen pochybné existence, se kterými nechcete být pět minut v jedné místnosti, natož pak s nimi sdílet lože? Nebojte se, nejste jediná.

Dobří chlapi ještě existují, a mnozí z nich jsou také nezadaní. A často mají stejné problémy, s jakými se potýkáte při hledání toho vyvoleného i vy. Tyto problémy však můžete pomocí několika užitečných tipů snadno překlenout a konečně spočinout v náruči toho pravého.

Zkuste on-line seznamky

Ano, doba pokročila a lidé se dnes seznamují i prostřednictvím internetu. Upřímně řečeno, většinou to nemá příliš efekt a některé seznamky nestojí vůbec za to navštěvovat. Jsou tu však i osvědčené seznamovací servery, které by vás mohly oslovit.

Je sice nutné placená registrace, ale obvykle se nejedná o žádné astronomické částky. Na placených seznamkách budete mít dostatečný komfort i šanci nalézt někoho, s kým bude stát za to jít alespoň na večeři. A kdo ví, třeba z toho bude i něco více.

Hledejte, kde to ještě neznáte

Pokud bydlíte v pětitisícovém městečku, asi je dost obtížné najít místo, kde jste ještě nebyla, natož tam pak lovit chlapy. Ovšem ve větší obci, řekněme s populací nad sto tisíc obyvatel, těch možností bude daleko více.

Nemusíte se vyloženě potloukat po barech. Tam konec konců většinou na nic zajímavého nenarazíte.

Můžete se ale věnovat různým volnočasovým aktivitám, kde se standardně vyskytují i muži. Ideální jsou k tomuto účelu sportoviště. Kde jinde najít taky najít dobře stavěného zdravého chlapa, není-liž pravda?

Nepropadejte panice

I když změníte dlouho zažité stereotypy a začnete se po možných partnerech ohlížet i jinde než na dosavadních místech, neznamená to, že během pár týdnů uspějete. Hledání životního partnera není sprint, ale maraton. Jen málokdy se poštěstí ulovit na první nahození pořádného kapříka.

Odložte tedy skepticismus a nepropadejte příliš brzo panice. Stres je nepřítelem krásy a tu při hledání chlapa budete potřebovat měrou vrchovatou.

Komentáře