Má cenu platit za seznamku?

Seznamování na dálku je dnes takřka stejně populární a efektivní jako standardní balící pokec na baru nebo ve škole. Jedná se o velice atraktivní příležitost pro nalezení vhodného protějšku nejen pro jedince, kteří jsou stydliví, ale také pro lidi s normálním sebevědomím.

Přeci jen, je to pohodlné a člověk se nemusí nikam složitě vypravovat a strojit se. Možnou budoucí lásku můžete docela dobře poznat právě i přes internet. Ovšem pozor na to, abyste se nakonec nenapálili.

Na mnoha seznamkách, které jsou k dispozici zdarma, totiž ve velkém řádí trollové, tedy falešné profily, které se chtějí jen pobavit na účet jiných. I to je jeden z důvodů, proč je vhodné alespoň uvažovat nad placenou seznamkou.

Chybí otravné elementy

Absence otravných elementů, jako jsou výše zmínění trollové, by byla samozřejmě příjemná, ovšem dosaženo toho nebude asi nikdy. Každá seznamka na světě má prostě ve svých řadách i pár trollů a vyhnout se tomu v podstatě nedá.

Dobré však je, že placené seznamky mají proti takovým cizorodým elementům efektivnější zbraně, díky kterým je lze snadno identifikovat a pak vyhodit. Tito lidé jsou většinou bez jakéhokoliv osobního života, a tak se snaží fungovat alespoň takhle.

Důvodem, proč jsou placené služby pro trolly méně atraktivní než ty neplacené, je právě finanční náročnost.

I když mohou být poplatky v řádech stokorun ročně, tedy symbolické, většina trollů, když má možnost realizovat se zdarma, nemá potřebu to dělat za své peníze.

Lepší výběr

Opravdu kvalitní seznamky, za jejichž používání můžete ročně vysázet i několik tisíc, mají dokonalý katalogový systém. Někde budete muset dokonce vyplňovat dotazníky o několika desítkách A4 stran, což může znít hrůzostrašně, ale na druhou stranu je to pro vaše dobro.

Díky získaným údajům je totiž pro systém daleko jednodušší přiřadit vám možné vyhovující partnery. To razantním způsobem sníží dobu hledání a zvýší šanci na úspěch. Zaplatit tak nějakou tu stovku měsíčně za seznamku se může vyplatit, zvláště když už je u vás touha po novém partnerovi opravdu hodně silná.

Komentáře