Mějte svádění pod kontrolou

Ve světě svádění je důležité Vaše schopnost cítit, že máte nad celou situací kontrolu, ať už je to žádost o telefonní číslo, polibek, sex, cokoliv. Musíte mít pocit, že máte kontrolu, a pak neuděláte tolik chyb z nejistoty. Když jdete na schůzku, musíte do situace vplout se sebekontrolou a jistotou. Tato jistota pramení z hluboce zakořeněné víry, že právě vy máte něco, co ta žena chce.

Jak svádět na jistotu

Když je vše řečeno a uděláno, zůstává po vás v lidech, které jste potkal určitý dojem. Jaký dojem zanecháte, vypovídá o vaší schopnosti vzbudit respekt v těch, které jste potkali.

  • Ženy potřebují vědět, zda jste důvěryhodný nebo zda to jen hrajete.

Váš projevovaný zájem může být měřitelný na stupnici, podobně jako u tachometru v autě. Nalevo (0 km/h) je vaše absolutní nerozhodnost. Napravo (když váš motor pracuje naplno) jste beznadějně posedlý, počítající každou minutu když nejste s ní. Někde mezi tím je ideální pozice. V této ideální pozici příležitostně myslíte na dotyčnou ženu, ale také víte, že můžete být vcelku v pohodě i bez její přítomnosti.

Vzpomeňte si, jak vám bylo, když se do vás zamiloval někdo, o koho jste nestál. Část Vás byla polichocena, ale většinou jste se již méně zajímat nemohli.

Vzpomeňte si také, jak jste se k této ženě chovali. Pravděpodobně jste byli chladní a distancovaní a nechtěli jste vzbudit další pocity z její strany. Ironií na tom celém je to, že přesně tohle jen způsobilo, že vás pak chtěla ještě víc. 

Cílem je snažit se napodobit tenhle druh chování vůči každé ženě. Trikem je v tom, že budete kombinovat tenhle chladný odstup s projevem zájmu, ale jen tolik, aby měla pochybnosti o vašich úmyslech. Těmhle vyvolaným pochybnostem můžeme říkat tajemno.

Mějte ale na paměti, že nejste ve svěrací kazajce. Pro dosažení úspěchu je důležitá i vaše schopnost flexibility. Člověk, který je tuhý a neohebný se zlomí (jak říkají Taoisté o rákosu ve větru). Vybalancujte svou pevnost s dávkou emocionální vřelosti.

Čím více budete v jejich očích vypadat opravdově, tím více vám bude důvěřovat. Proto zdůrazňuji, abyste při svádění nelhali a neklamali.

Že máte situaci pod kontrolou, poznáte tak, že jste ochoten opustit jakoukoliv situaci, ve které se se ženou nacházíte, pokud se vám to zrovna hodí. Ustoupíte od prvního polibku a necháte ji déle čekat. Budete schopen odpovědět na její blafování a zkoušení. Budete schopen ji odmítnout, pokud si budete myslet, že by pro vás mohla znamenat více problémů než zábavy. Budete schopen odejít od potencionálně nebezpečné ženy, nezáleží na tom, jak krásná bude. Budete schopen odmítnout sex, protože máte alternativy a možnosti - stejně jako proto, že to chce více než vy.

Komentáře