S „Miluji tě“ do postele

Co myslíte? Existuje věta, která dostane zaručeně dívku do postele? V amerických romantických filmech velmi často vídáme, jak se pár poté, co muž pronese: „Miluji tě," začne vášnivě líbat, a vše spěje ke zdárnému konci v ložnici. Jak je to však ve skutečnosti?

Je "miluji tě" to co chce slyšet?

Představme si situaci, kdy se pár, který se ještě před několika hodinami neznal, posilní alkoholem a pomalu se přesouvá do soukromí. Oba jsou ve výborné náladě, létají mezi nimi doslova jiskry. Již na cestě se oba vášnivě líbají, a nyní by vše mělo skončit tak, jak si to muž od začátku představoval. Ten si však nechal jednu větu v záloze. V momentě, kdy dívku povalí do postele, ji do ucha pošeptá:„Miluji tě". Co se stane?

Jsou dvě možnosti. Ta lepší je, že se žena zasměje a bude pokračovat v rozdělané činnosti. Ta horší, a bohužel pravděpodobnější, je, že se žena zarazí. „Co to je? Jak jsi to myslel?" A muž má smůlu. Dostal se tam, kam nechtěl - na začátek vztahu.

Místo příležitostného sexu si z ženy vytvořil partnerku pro vztah. Snadno si uděláte závěr - věta „Miluji tě," se pro sex na jednu noc nehodí.

Máme zde však ještě další možnost. Což takhle použít zmiňovanou větu v případě, že máte dlouhodobý vztah a k sexu ne a ne dojít? Dívka bude určitě ráda, že jí to řeknete, sex však díky tomu mít nebudete. Začne se s vámi líbat, pokud vás miluje, avšak u líbání také skončí.

Kde větu „Miluju tě" použít

Jediná situace, ve které můžete zmiňovanou větu použít za účelem získání sexu, je případ, kdy jste s partnerkou již plánujete styk. Ano, čtete dobře. V případě, že s vaší partnerkou plánujete sex, můžete totiž použít téměř jakoukoli větu a na výsledek to nebude mít přílišný vliv (větu: „Miluji tvoji sestru." však nedoporučuji).

„Miluji tě" poskytne dívce citové uspokojení. Pokud je to vaším cílem, tak proč ji nepoužít. Na to, že by se na vás po této větě vrhla, však zapomeňte. Realita není žádný americký romantický film. Věty, které zaručeně dostanou dívku do postele, neexistují. Nechte pohádky pohádkami a raději si projděte články na tomto webu. Ty vám dají účinné rady.

Za námět na tento článek děkuji Michalovi.

Komentáře