Sbalte ženu ze skupiny (1)

Jak jednoduše sbalit neznámou pěknou ženu, která je s několika dalšími lidmi ve skupině? V našem novém miniseriálu si ukážeme přesné kroky, jak toho docílit. Každý krok si rozebereme, abyste viděli, že to dokáže skutečně každý muž.

Troufnete si na celou skupinu?

Sbalit ženu není žádná věda. Dokážete to, když věříte sobě a tomu, co děláte. Nic více není potřeba. Nemusíte být nejchytřejší, nejbohatší ani nejkrásnější chlap pod sluncem, a přesto můžete sbalit ženu, jakou chcete. Stačí si pouze věřit a znát ten správný postup. V tomto seriálu budu uvádět část postupu z Mysteryho metody. Mystery je jedním z nejlepších světových svůdníků a podstatná část ostatních svůdců a metod z něj vycházejí. Vlastní body budu dále provázet svým výkladem tak, abych vám vysvětlil podstatu a úskalí jednotlivých kroků. Když budete vědět, jak to funguje, spíše se vám podaří postup zvládnout.

Vydejte se tedy do podniku a dodržujte následující postup.

1) Při vstupu se usmívejte, vyhlédněte si skupinku a do tří vteřin se k ní vydejte.

Úsměv zvyšuje naše charisma a přitažlivost. Neměl by chybět ve výbavě každého svůdníka, který chce být úspěšný. Nejlépe bude skupinka i vaše okolí přijímat úsměv s mírně pokleslou čelistí, viz článek Řeč těla (6) – Typy úsměvů.

Druhým úskalím je pravidlo tří vteřin. Od doby, kdy vás někdo ze skupinky zpozoruje, nebo vy zpozorujete skupinku, máte přesně tři vteřiny na to, abyste se k nim vydal. Když toto pravidlo porušíte, vzbudíte v lidech okolo podezření a rapidně vzroste riziko špatné reakce či přímého odmítnutí. Nesbírejte odvahu, zkrátka jděte.

2) Oslovte skupinku připraveným otvírákem. Klidně jich můžete říci více za sebou. Při tom se orientujte hlavně na muže ze skupinky.

Abychom si vyjasnili to, že můžete říct více otvíráku najednou. Neznamená to, že se podíváte do našich Tipů, triků svůdníka a naskládáte za sebe tři libovolná oslovení. To je samozřejmě blbost. Je to myšleno tak, že se například zeptáte skupinky na jejich názor k něčemu, a po jejich odpovědích použijete další otvírák a opět se na něco zeptáte nebo něco řeknete. Samozřejmě by to mělo dávat smysl. Nejlépe si to ukážeme na známém příkladu z Tipů, triků svůdníka.

Jdete ke skupince: „Ahoj. Viděli jste ty dvě holky venku?“ 
„Blablabla… Ne.“
„Ony se tam praly. Asi o nějakýho kluka.“
„Blablabla…“
„Jedný tam asi rupla podprsenka či co a vylezlo jí prso. Teda ne, že bych holkám koukal na prsa, ale tohle nešlo přehlídnout.“

Důležité je, abyste historce sami věřili a dodali jí to správné zapálení a tu správnou gestikulaci. Když nebudete svému oslovení věřit, jak mu mají věřit ostatní?

Ženy i muži budou váš otvírák nějak reagovat. Je ale důležité, abyste se zezačátku orientovali především na muže. Ve většině případů jsou to právě muži, kteří mají ve skupince dominantní postavení. Když vás přijmou muži ze skupiny, přijme vás celá skupina.

3) Ženu, kterou jste si ve skupince vyhlédli, škádlete. Do škádlení zapojte i zbytek skupinky.

Škádlení jsme věnovali na webu poměrně velký prostor. Najdete zde spoustu škádlících Tipu, triků svůdníka i speciální seriál zaměření na škádlení. Cílem škádlení je odbourat negativní reakci, kterou by na vás většina žen spustila, kdybyste se jí pokusil sbalit. Škádlení je v podstatě lehká forma rýpání, kterou ženě říkáte s úsměvem.Krásnou škádlící větou, kterou můžete říci v situaci v baru je například:

„Hele, ty se směješ, jako kdybys měla škytavku.“

Nenechte jí ani odpovědět, a okamžitě zapojte zbytek skupinky, abyste je dostali na svoji stranu.

„No hele, poslechněte si jí. Fakt to zná jak škytavka, co?“

Skupinka se začne smát a žena začne protestovat. Načež vy jí opět poškádlíte.

„To není pravda! Směju se normálně.“
„To je vždycky tak vzdorovitá? Asi doma málo dostávala na zadek.“

U škádlení platí pravidlo, že čím více je žena sebevědomější, tím více ji můžete škádlit. A vzhledem k tomu, že sebevědomí je u žen většinou přímo úměrné jejich kráse, si můžete krásnější ženy dovolit škádlit více než ženy méně krásné. Pokud má žena velmi nízké sebevědomí, což je časté u žen pod 18 let bez ohledu na krásu, škádlení ji lehce urazí. Takové ženy škádlete velmi zlehka.

V příštím díle budeme v postupu pokračovat.

Zdroj: STRAUSS Neil: Hra. 1.Vyd.,Praha: Argo 2007. 474 s. ISBN 978-80-7203-905-0

 

Komentáře