Jak vybírat zvětšovače penisu?

Jak víme, problém menší velikosti penisu trápí spousty mužů. Je spousta mužů, kteří jsou zoufalí, bojí se, že neuspokojí svoji partnerku, že s nimi žena kvůli jejich malému penisu nevydrží a stydí se to nějakým způsobem řešit.

Není to ovšem věc jen mužů s menším pyjem, mnoho mužů průměrných i lehce nadprůměrných velikostí by rádo ať už větší nebo širší penis.

Shrneme námi prověřená fakta spolu se zkušenostmi zákazníků našeho internetového sexshopu.

Prodlužování penisu je velmi častá otázka. Opravdu funkčních metod je málo, dejte si pozor na „zázračné pilulky“ a další věci, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli a nabízí vám snadné a rychlé účinky bez žádné snahy.

Prostě nasadíte nebo polknete a to je vše. V takovýchto případech se neváhejte poradit s vaším lékařem. Může se stát, že vám takovýto produkt spíše uškodí, než pomůže.

Všechny produkty na prodlužování penisu co nabízíme v našem online sexshopu, jsou schváleny jako zdravotnická pomůcka pro všechny státy EU.

Máte tedy záruku, že nejde jen o laciný trik a snahu někoho nalákat a nemusíte mít strach z nežádoucích účinků.

Všechny produkty určené k zvětšení penisu nabízené v našem sexshopu jsou osvědčené a při správném užívání zaručujeme výsledky!!

V tomto článku o prodlužování penisů uvádíme nejčastěji zmiňované metody zvětšování penisu a rovněž fakta a mýty s nimi spjaté. Doufáme, že vám pomohou se lépe zorientovat v tom jak si s vaší chloubou poradit a jak si vybrat ten správný produkt.

NEJČASTĚJI UVÁDĚNÉ METODY ZVĚTŠOVÁNÍ PENISU:

1. Cvičení

Můžete provádět určité druhy cviků. Je dobré začít protahováním, na internetu naleznete spoustu tipů a návrhů na to jak protahovat svůj úd, rada od rady se liší.

Radíme vám proto zaměřit se na weby s lékařskou tématikou psané odborníky.

Můžete ale také navštívit sexuologa nebo urologa, to vám zajistí větší šance pro zvolení si toho správného postupu.

Velmi osvědčenou a důležitou součástí takového cvičení ke zvětšení penisu jsou Kegelovy cviky. Kegelovy cviky jsou nejen vhodnými pro zvětšování pyje, ale rovněž pomáhají oddalovat ejakulaci a zlepšovat erekci.

Je velmi důležité cvičit pravidelně a nejlépe každý den. Mnoho odborníků se shoduje na tom, že ještě většího a rychlejšího efektu dosáhnete, pokud ke cvičení pro zvětšení penisu připojíte další metody, jako jsou například vakuové pumpy nebo tzv. „natahovače penisu“.

Cviky na zvětšení penisu jsou samy o sobě funkční metodou, je ale velmi zásadní dodržovat pravidelnost, opravdu se jim poctivě věnovat a čekat dlouhou dobu na jakékoli výsledky. První větší výsledky můžete vidět zhruba po roce pravidelného cvičení.

 
2. Doplňky stravy a léky na zvětšení penisu

Málokdy můžete číst nebo slyšet o kladném výsledku těchto preparátů, pokud ano, velmi důkladně si to ověřte.

Zdraví máte jen jedno a často tyto výrobky mohou spíše ublížit než pomoci!

Doporučujeme vyvarovat se chemických věcí od neosvědčených a necertifikovaných distributorů.

Ne všechny přípravky však musí být na škodu. Pokud se zaměříte na přípravky na přírodní bázi, nebraňte se tomu.

Minimálně vám zlepší vaši erekci, chuť na sex, tvrdost a naběhnutí vašeho údu, což samo o sobě může vám i vaší partnerce přinést nemalé potěšení.

3. Vakuové pumpy

Vakuové pumpy mají více využití, s rychlejšími efekty než výše zmíněné produkty a je prokázán trvalý efekt v případě pravidelného užívání ať už každodenně pro růst penisu nebo při užívání pro dosažení lepší erekce.

Vakuová pumpa odsává vzduch, tím vytvoří podtlak a díky tomuto podtlaku se vlije více krve do penisu. Podobného efektu pro lepší erekci můžete dosáhnout i u erekčních kroužků.

Vakuové pumpy však na rozdíl od erekčních kroužků problémy mohou zcela vyléčit nebo alespoň s nimi výrazně pomoci. Vakuové pumpy i erekční kroužky naleznete v našem sexshopu.

Podívejte se i na shop Červená kočka kde najdete článek 16 otázek a odpovědí na téma vakuová pumpa.

4. „Natahovače penisu“

V mnoha ohledech je dokázáno, že prodlužovače penisu jsou velmi efektivní metodou. Toto tvrzení podporují lékaři a urologové po celém světě.

Natahovačů penisu je více variant, fungují však na stejném principu. Velmi oblíbeným je například Andro-penis, jehož velmi výhodnou cenu vám garantuje náš internetový obchod s erotickými pomůckami.

Více o Andro-penisu se můžete dočíst v podrobnějším článku, který je na tento natahovač penisu přímo orientovaný a to přímo zde! Nabízíme i další produkty stejně vysoké kvality. U nás si vybere každý!

Podívejte se i na článek 15 otázek a odpovědí na téma zvětšení penisu na www.cervenakocka.cz

Zvětšení penisu s pomocí natahovače penisu je velmi oblíbená a doporučovaná volba z nejednoho důvodu. Není to zásah do vašeho těla, nemusíte podstupovat operaci s narkózou a nejistým účinkem, který může být i pouhý jeden cm.

Doba pro používání natahovačů penisu není nijak omezená a životnost těchto produktů je vysoká.

Natahovače penisu fungují na principu, který můžeme odvodit už z toho názvu. Penis se natahuje a tím roste. Neubírá se na jeho obvodu, ten přibývá stejně jako délka.

Tím, jak se svaly natahují, roste vazivo penisu.

Díky natahovačům penisu můžete dosáhnout zvětšení o zhruba 3 až 5 cm do délky s úspěšností 97,5% a 1-1,5 cm po obvodu.

Natahovače penisu rovněž odstraňují poruchy zakřivení penisu, takže pokud se vám nelíbí, trčí podivně na stranu, neváhejte, protože nic není nemožné!

V našem sexshopu Svádění můžete nalézt různé druhy natahovačů penisu. U všech jsou podrobné informace o daném produktu. Vyberete si tedy přímo na míru!

Také v našem sexshopu můžete dokoupit doplňky a nástavce k prodlužovačům penisu! Z dalších kategorií určených pro potěchu jak dam, tak pánů si neváhejte vybrat doplňky, které váš sexuální život ještě více obohatí a nejen výjimečně mohou přinést zpestření vašim hrátkám.

5. Masti a gely pro růst penisu
 

Můžete nalézt odkazy a články o různých mastech určeným ke zvětšení vašeho penisu. Podle našich průzkumů u těchto mastí k růstu vašeho orgánu nedochází.

Masti mají prohřívací funkci. Stimulují penis, lépe ho prokrvují a tím zlepšují erekci. 

Je ověřeno, že čím lepší erekce, tím větší penis vypadá, ale to neznamená, že povyrostl!!!

6. Testosteron

Mnozí z mužů zkusili i užívání testosteronu pro zvětšení penisu. Nemyslíme tím steroidy nebo anabolika, ale ryze přírodní produkty dodávající větší dávku testosteronu do těla.

U testosteronu můžeme prohlásit pouhé „Mýtus“. Steroidy dodají pocit síly a energii, ovšem po nekvalitních a neprověřených přípravcích vám mohou naopak ubrat na energii a zdraví a s vaším penisem v obou případech nic neudělají.

7. Závaží

Velmi starý způsob prodlužování penisů, na který můžete nalézt spousty odkazů i do minulosti. Naše doporučení je však nezkoušet.

Obvykle to bývá silikonový kroužek na žalud, který penis zatíží a natahuje do délky.

Je vysoce pravděpodobné, že dojde ke zranění penisu, můžete trvale poškodit schopnost erekce nebo ji ztratit zcela.

A kdo by chtěl nefunkční penis že?

8. Chirurgická operace

Na závěr tu máme pro vás základní informace o chirurgické operaci:

Ano operace je varianta, ale je to už zásah do vašeho těla. U operace, kdy se prodlužuje délka penisu nikdy nevíte předem výsledek.

Nedá se změřit, o kolik vám penis prodlouží, jelikož fyziologie se liší u každého člověka. Většinou se dosáhne prodloužení  o 1 – 3 centimetry, čehož se dá dosáhnout bez zákroku s natahovači penisu nebo vakuovými pumpami. 

Operativně se dá i nabýt na tloušťce vašeho pyje. Do penisu se vstřikuje tuková tkáň. Doposud však není zaručen dlouhodobější účinek.

Naše rady pro váš penis? Klikněte si do sekce našeho sexshopu 

„Zvětšovače penisu“, podívejte se na druhy produktů které nabízíme, vyberte si a směle do toho!

Pokud si budete chtít ještě něco ujasnit a rozhodnout se mezi jednotlivými druhy obraťte se na nás nebo si přečtěte článek o Andro-penisu, kde najdete i časté otázky k problematice zvětšování penisů, recenze a mnoho dalšího!

Všechny naše produkty pro zvětšení penisu jsou testovány, ověřeny a garantovány jako zdravotnická pomůcka ve všech státech EU.

 

Komentáře

něco
 od autora Markokam

  Rad bych vyzkoušel něco na zvětšení. Nejsem vůbec spokojený se svoji velikostí.

  Reaguj na tento komentář
  Re: něco
   od autora Adamus

   Ja taky jsem nebyl, ale už jsem protoe jsem našel dobrý zvětšovač.[S08]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: něco
    od autora Markokam

    DObrý zvětšovač? Asi si dělaš srandu. Ja jsem už hodně těch věcí vyzkoušel a nic moc.

    Reaguj na tento komentář
    Bez nadpisu
     od autora Adamus

     No pokus si vyzkoušel nějaké neučinné věci to určitě nic nefungovalo.. Docela dobře fungujé andropenis, ale podle mého nazotu levnější a stejně učinné jdou pilulky

     Reaguj na tento komentář
Tak co?
 od autora Moro

  Furt vidím jak se to všude propaguje ale funguje to fakt? Nikdo nenapíše co a jak. Pilulkám nevěřím to je jasná blbost. Ale co teda funguje? Když jsem hledal na netu tak se všude vychvaluje andropenis ale to jsou skoro vždycky kecy prodejců. Nevíte někdo o nějakém fóru nebo diskuzi kde se to vážně probírá? Že to prodejce chválí je jasné ale já chci něco co fakt bude fungovat. Ne jenom vysolit prachy a nic z toho. Potřebuji tak 5 centimetrů a budu spokojený. Tak co nevíte někdo? Máte někdo zkušenost s něčím co fakt zabralo? Vždyť je to anonymní tak se podělte o zkušenost. Nechci vyhodit prachy jen tak. Borci fakt prosím!!!!!! Jsem zoufalý!!!

  Reaguj na tento komentář
  Re: Tak co?
   od autora Moon

   Až budu prodávat feromony, budu taky tvrdit jak to je super. [S08]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Tak co?
    od autora Moro

    Tak to dík za radu.
    Čemu mám teda věřit?

    Reaguj na tento komentář