Klitoris a jak ho stimulovat

Klitoris je jedním z nejdůležitějších orgánů ženské rozkoše. Jeho stimulací dosáhne vyvrcholení naprostá většina žen. Hrátky s klitorisem můžete zapojit do vaší milostné předehry nebo je praktikovat jako celou samostatnou techniku. Jakmile se naučíte rozeznávat reakce partnerky, můžete jí pomocí dráždění přivodit velmi silné orgasmy.

Klitoris je jednou z nejcitlivějších částí ženského těla. Skládá se ze žaludu, který jako jediný můžeme vidět, dříku a dvou výběžků. Tvar žaludu a jeho velikost jsou různé. Pro méně zkušené muže může být obtížné žalud najít, zvláště pokud není partnerka vzrušená. Je totiž zpravidla malý a zároveň schovaný pod předkožkou.

Pokud budete dráždit klitoris prsty, doporučuji lubrikant na vodní bázi nebo přirozený sekret, pokud je žena vzrušená. Pro mnoho žen je klitoris natolik citlivý, že nesnesou jeho přímou stimulaci hned od začátku. Proto je dobré zaměřit se nejdříve na okolní oblasti nebo masírovat klitoris přes předkožku. Až se žena vzruší, můžete se věnovat přímo klitorisu. Nejvíce ocení jemné doteky, kroužení, pohyby do strany, nahoru a dolů či jemné poklepávání. Netlačte na klitoris, pokud to žena sama nevyžaduje.

Chcete-li dráždit klitoris v rámci vašeho styku, doporučuji zakoupit klitorální vibrátor.

Můžete rovněž zkusit vibrující návleky na penis. Ženám jsou vibrace velmi příjemné a dosáhne pomocí nich velmi rychle orgasmu.

Podívejte se na návleky na penis a sexshopu Červená kočka.

Pomocí klitorisu mohou ženy dosáhnout mnohonásobného orgasmu. Trik tkví v tom, že po prvním vyvrcholení musíte přestat dráždit tuto oblast a na chvíli se přesunout jinam. Po několika minutách se opět vraťte ke klitorisu. K dalšímu orgasmu ženy bude potřeba pravděpodobně o něco delší stimulace, než k tomu prvnímu, avšak za to bude orgasmus silnější.

Dlouhodobým drážděním s přestávkami můžete pro změnu docílit maximálního vzrušení ženy. Když si dáte záležet, bude pak vnímat každý váš dotyk kdekoli na svém pohlaví velmi intenzivně. Můžete jí tak připravit dlouhé minuty či hodiny rozkoše. Důležité je pouze udržovat ji před vyvrcholením, nebát se experimentovat a vyhradit si potřebný čas.

Pamatujte si, že nejlépe zná svůj klitoris vždy žena. Nebojte se jí proto zeptat, které pohyby má nejraději, jakou intenzitu máte volit, jak rychle apod. Můžete si jí i říci, aby vám sama předvedla, jak to má nejraději. Ať navede vaši ruku, kdykoli bude cítit, že jinak by se jí to líbilo více. Správná komunikace se ženou je důležitým předpokladem pro skutečně intenzivní zážitky.

Nyní se podíváme na polohy, které jsou vhodné ke dráždění klitorisu.

Na koníčka

Muž leží na zádech a žena nasedá na jeho úd obličejem k obličeji muže. Tato poloha dává ženě kontrolu nad pronikáním a nad vlastním potěšením. Může si sama dráždit klitoris, použít luxusní vibrátor a nebo říci partnerovi. Když je žena již těsně pod vrcholem, zkuste ukončit přímou stimulaci a pokračovat pánevními výpady. Může to ženě přinést báječný orgasmus.

Uzlík

Je to varianta misionářské polohy, ve které si muž chytne partnerku za boku a vzepře se tak, aby se při pronikání třel o partnerčinu stydkou kost a dráždil tím klitoris. Pro lepší pronikání by partnerka měla zvednout nohy a omotat je kolem vás. Rovněž také lze použít polštářek pod zadek. Pronikání v této poloze je mělčí než v klasické misionářské.

 

Komentáře