U-bodový orgasmus

Ženské genitálie nabízejí opravdu hodně míst, na která se můžete během intimních chvil zaměřit. Jedním ze zajímavých a ne vždy se sexem spojovaných míst je uretra, močová trubice či spíše její vyústění. Je z velké části obklopena klitorisem, což už samo o sobě zaručuje pro ženu úžasné prožitky.

Dnes se tedy budeme bavit výhradně o dráždění ženy. U-bod je většinou spojován výhradně s močením, ale jak už dobře víme, mnoho nenápadných částí těla ve skutečnosti skrývá bránu k neuvěřitelným prožitkům. U-bod k tomu má navíc velký předpoklad, nachází se blízko klitorisu.

K tomu, abyste mohli U-bod najít, je nejprve potřeba prozkoumat zblízka genitálie vaší partnerky. Ideální k tomu je cunnilingus. Ať se nejdříve vaše přítelkyně vymočí a vysprchuje, zvláště navečer po celém dnu v nevětraném oblečení by vám nemusela chutnat příjemně.

Poté si partnerka lehne na záda, roztáhne a pokrčí nohy. Určitě jí předem řekněte, co se chystáte dělat, protože při dráždění U-bodu vzniká zezačátku nutkání k močení, které by ji mohlo vylekat. Jakmile budete mít hlavu u jejího pohlaví, rozevřete rukama její stydké pysky. U-bod se bude nacházet kousek pod klitorisem u poševního vchodu. Určitě ho najdete.

Nyní začněte místo jemně olizovat a zkoumat jazykem tuto oblast. Nebojte se zajet i ke klitorisu, přeci jen to je doslova orgán ženské rozkoše.

K tomu, aby vaše partnerka dosáhla U-bodového orgasmu, byste se měli zaměřit výhradně právě na oblast ústí močové trubice, a tu dráždit stálým a neměnným tlakem. Po orgasmu by se žena měla jít vyčůrat. Přecijen ústí močové trubice není stavěno na kontakt se slinami a při souhře faktorů by opomenutí toalety mohlo ženě přinést zánět.

Ještě bych měl asi dodat, že U-bodového orgasmu snadněji dosáhnou starší ženy, které dobře znají své tělo. Nezkoušejte to na puberťačku či adolescentku, ty ještě nemají dostatek zkušeností s jiným typem orgasmů. Dráždění močové trubice by jim bylo nepohodlné.

Poloha pro U-bodový orgasmus

Popravdě řečeno neexistuje poloha, která by ženě dokázala přinést čistý U-bodový orgasmus jako při dráždění jazykem. Ale i přesto si žena může užívat pocity dráždění močové trubice, a to když na vás sedí. Ať pořádně roztáhne nohy a přitiskne se na vás tak, aby se její vulva střetávala s vaším údem a stydkou kostí. Správným tlakem a třením pak žena docílí podobných pocitů, jako při dráždění jazykem.

Komentáře