Jste stále single? Možná za to mohou tyto vlastnosti

Jste báječná, máte jedinečný smysl pro humor i pro pořádek, disponujete tělem sexy bohyně s nebezpečně vysokým intelektem a k tomu ještě umíte vařit, péct a milujete uklízení? Pak váš muž musí být nejšťastnější chlap na světě? Že jste sama?

No, možná, že nakonec nebudete tak dokonalá, jak si o sobě myslíte. Ale všechno se dá změnit k lepšímu.

Více se bavte s lidmi

I přesto, že disponujete všemu vlastnostmi, které jsou vyjmenované v předchozím odstavci, nemusí po vás muži toužit, jelikož krom vzhledu o vás nic moc neví. Odtažitost není nejsilnější ženskou zbraní a je potřeba pokusit se ji s postupem času eliminovat.

V praxi to znamená chodit více mezi lidi, nemusí to být automaticky hned s muži. Najděte si kamarádky, třeba uvnitř pracovního kolektivu a někam zajděte. Zvyknete si se s lidmi stýkat a to už je jen malý krůček k tomu potkat toho pravého.

Jste velice výřečná

Ano, ani přesný opak odtažitosti není zrovna nejlepším vnadidlem pro muže. Ne že by pánové tvorstva neměli rádi ženy, se kterými si mohou popovídat, ale všeho moc škodí.

Pokud máte problém občas zavřít pusu, je vysoce nepravděpodobné, že si najdete chlapa, který by to byl schopen dlouhodobě snášet. A když už ano, pravděpodobně to nebude nikdo, s kým byste chtěla trávit celý život.

Zkuste tak občas zavřít na chvíli pusu na zámek, třeba se vám to nakonec zalíbí.

Ráda se hádáte

Vyvolávání sportů i v situacích, kdy je to zcela zbytečné, je také docela nepříjemná vlastnost, kterou nemají v lásce rádi muži ani ženy, takže kdybyste byla lesba, asi byste si také příliš nepolepšila.

Na hádání jako takovém samozřejmě není nic špatného, ale nemusí to být pořad a za všech okolností. Takto si akorát vypěstuje ošklivou pověst, díky které pánové, kteří by o vás dost možná jevili zájem, dvakrát vaše oslovení rozmyslí. Nikdo nemá rád, když se s ním partner neustále hádá.

Komentáře