Udělejte ji rukou

Asi každý muž někdy přemýšlel nad tím, jak nejlépe dráždit ženu v rozkroku. Prozradím vám tajemství správné stimulace a technik. Nejdůležitější je vědět, na co se při dráždění zaměřit a co všechno výsledný prožitek ženy ovlivňuje.

Jak udělat ženu rukou?

Přivození orgasmu rukou ženě bývá často snazší a kolikrát i intenzivnější, než orálním drážděním. Stačí jen vědět, jak správně na to. Samozřejmě pravdou zůstává, že každá jsme jiná, a tím pádem je třeba přihlédnout k citlivosti a preferencím vaší partnerky. Obzvláště pokud chcete dosáhnout maximálního úspěchu.

Jak na to

Zpočátku experimentujte a zkoušejte. Obecně doporučuji postupovat opatrně, jemně a pomalu. To proto, abyste partnerce nijak neublížili. Navíc takto sám nejlépe vycítíte, jaký styl dráždění jí dělá dobře ze všeho nejvíc, a jak ji tím pádem nejlépe a nejrychleji dovést k orgasmu.

Pokud si na takové experimentování z nějakého důvodu netroufáte, můžete zkusit možnost druhou. Přimějte svou partnerku, aby před vámi masturbovala. To pro vás může znamenat neskutečně užitečné vodítko.

Můžete s ní zkusit na toto téma i otevřeně konverzovat a zjištěné poznatky následně patřičně využít v praxi.

Techniky

Obecně je můžeme rozdělit na vnější a vnitřní, přičemž oba způsoby se dají v průběhu stimulace pro dosažení lepšího výsledku dobře kombinovat.

Vnější laskání

Zahrnuje především stimulaci klitorisu a stydkých pysků, což pro každou z nás znamená velmi intenzivní prožitek. Byla by ovšem škoda zaměřovat se pouze na tyto oblasti. Některým ženám se velmi líbí i dráždění stydkého pahorku, vnitřní strany stehen, análního otvoru, nebo hráze (tedy místečka mezi poševním vchodem a análním otvorem).

Jak ženu správně stimulovat zvenčí? Fantazii se meze nekladou. Hodně také záleží na tom, zda je žena nahá, nebo oblečená. V případě stimulace přes kalhotky záleží hodně na práci prstů a tlaku, který při dráždění vyvíjíte. Je také třeba pozorně sledovat a vnímat reakce vaší partnerky.

Nejprve ji hlaďte přes kalhotky. Jen jemnými doteky, spíše ji šimrejte. Často také obměňujte místa, kde se jí dotýkáte. Například začněte na stydkém pahorku, poté se přesuňte k vnitřní straně stehen, a když to bude vaše milá čekat nejméně, zaútočte přímo na střed a projeďte jí prstem rýhu mezi stydkými pysky až ke hrázi. Takovýto způsob představuje zaručenou cestu k rychlému vzrušení a následnému zvlhnutí. Důležité jsou časté obměny dráždění, kreativita je na místě více, než cokoliv jiného.

Jestliže toužíte ženu udělat přes kalhotky, dejte si záležet a nějakou dobu ji trapte výše zmíněným způsobem. Když bude nadmíru vzrušená, omezte se už pouze na rytmické mnutí pysků přes kalhotky. Tlak přitom dle potřeby zesilujte, zrychlujte pohyby, a do několika minut ji máte. 

Spoustu mužů by jistě zajímalo, zda-li je možné ženu dovést k orgasmu přes kalhoty. Jde to, ale záleží na řadě faktorů, které mohou výsledek ovlivňovat. A to jak pozitivně, tak i negativně. Zde jsou některé z nich:

  • materiál a těsnost kalhot,
  • citlivost partnerky,
  • naléhavost situace a adrenalin,
  • délka vašeho vztahu,
  • doba od jejího posledního vyvrcholení.

Ženu oblečenou do tenkých legín rozhodně rukou dovedete na vrchol pravděpodobněji, než tu, která má na sobě hrubé džíny. Těsné kousky oblečení bývají v tomto směru spíše na škodu, jelikož omezují vaši práci s prsty. Stejně tak máte vyšší pravděpodobnost, že tímto způsobem přivodíte orgasmus dívce, se kterou jste krátce, než například své manželce po dlouholetém vztahu.

Co se týče přímé stimulace, zde je to už více o správné technice. Žena se snáz udělá v případě, že ji dráždíte rytmicky tak, jak je zvyklá, a jak je jí to příjemné ze všeho nejvíc.

Nejlepší je ženě zpočátku krouživými pohyby jemně masírovat klitoris a pysky, dokud nezačne být dostatečně vlhká. Následně se už můžete zaměřit na přímou stimulaci poštěváčku třením, s využitím její vlhkosti. Opět je na místě si vystopovat konkrétní místečka jejího klína, na kterých je nejvzrušivější. Mohou se lišit milimetr od milimetru.

Mnoho mužů však v tomto případě dělá tu chybu, že postupuje příliš zbrkle, ženu dráždí příliš silně a hrubě, což u velké ní k orgasmu rozhodně nepovede. Vsaďte proto na jistotu. Zpočátku, dokud nevíte, jak se to dotyčné líbí, spíše ji jen „lechtejte“. Pokud bude stát o tvrdší stimulaci, navede si vás sama.

Vnitřní laskání

Zahrnuje zasouvání prstů do pochvy ženy a různé pohyby, které je možno po proniknutí vykonávat.

Hodně oblíbenou a velice příjemnou technikou je kroužení. Je tomu tak mimo jiné i proto, že ne každá z nás je tam dole dostatečně široká, a pokud má zrovna vaše partnerka hodně těsný a úzký poševní vchod, rychlým a hrubým prstěním byste jí mohli spíše ublížit. Doporučuji proto nejprve zasunout ženě do vagíny jeden, až dva prsty, a jemně s nimi uvnitř pohybovat, nebo tlačit na různé části poševní stěny.

Nejcitlivějším místem v ženské pochvě je tzv. G-bod, který se nachází cca 2-3 cm od poševního vchodu, na vrchní straně poševní stěny. Mnohým ženám a dívkám stačí tento bodík jen rytmicky mačkat, nebo zevnitř masírovat, aby dosáhly bouřlivého orgasmu. Tato technika se dá proto krásně kombinovat se stimulací vnější, nejlépe s přímým drážděním klitorisu. Tu můžete provádět palcem stejné ruky, nebo s dopomocí prstů druhé ruky.

Další možností je klasické prstění, které bývá velmi příjemné např. v kombinaci s orálním drážděním. Prstění spočívá ve střídavém zasouvání a vysouvání prstů do pochvy a zpět v libovolném rytmu. Opět hodně záleží na každé ženě, jak hluboko je jí to nejpříjemnější a v jakém úhlu. Ideální je začínat s jedním, nebo dvěma prsty, a dle potřeby případně přidávat. I tuto techniku můžete úspěšně kombinovat s výše zmíněným kroužením, úspěch je pak opravdu zaručen. 

Závěr

Jak vidíte, neexistuje žádný přesný a univerzální návod, nebo magická technika, která by platila stejnou měrou na veškeré ženské osazenstvo. Výše zmíněnými způsoby rozhodně nic nezkazíte a každá z nás si minimálně v některé z nich najde to své.

Nezapomínejte ale hlavně na to nejdůležitější, opatrnost. Buďte citliví, vnímejte řeč těla vaší partnerky a zkoušejte. Kombinujte, experimentujte, hrajte si s ní. To vše ale vždy s citem, chcete jí přeci v první řadě udělat dobře. Zapomeňte tedy na zběsilou honbu za orgasmem a raději vsaďte na trpělivost.

Komentáře