Zvyšovače libida

Když jste s partnerkou již delší dobu, stane se vám občas, že jeden z vás má chuť na milostné hrátky, zatímco druhý nikoli. Nejčastější příčinou tohoto problému je únava nebo přepracování. Existují však látky, které pomohou opět najít ztracenou energii pro milostný život. V tomto článku se podíváme, co lze vše na zlepšení nálady použít.

Již dříve jsme se zabývali afrodiziaky, která vám pomohou zvýšit sexuální touhu. Ty však účinkují pouze jednorázově. Mnohdy v těžkém období potřebujeme trvalejší podporu. Právě k tomu jsou určeny zvyšovače libida, která můžete používat třeba měsíc v kuse.

Bylinky

Zkuste navštívit lékárnu nebo odborníka na bylinky a svěřte se mu se svými problémy. Měl by vám nabídnout něco na bázi ženšenu, ginko-biloby či damanu pro partnerku, či kopřivu, johimbin nebo slivoň africkou pro vás. Můžete polykat prášky nebo pít čaje a po čase by se měly vaše problémy zmírnit.

Léky

Léky na podporu erekce naleznete zaručeně minimálně v každém druhém sexshopu. Jestli je chcete předepsat, stačí zajít za doktorem a máte na několik dní vystaráno. Muži v tomto ohledu mají v porovnání se ženami výhodu.

Ženské vzrušení je totiž od toho mužského velmi odlišné. Žena se vzrušuje déle než muž a jiným způsobem.

Pokud žena trpí trvale sníženým libidem, má smůlu, protože do dnešního dne neexistují léky, které by prokazatelně toto snížení léčily. Pokud tedy ženě nepomohou alternativní přípravky, partnerské masáže a další věci, většinou se situací nic nezmůže ani odborník.

Vůně

A jsme opět tam, kde jsme byli i u článku o afrodisiacích. Vůně je zkrátka velmi silný stimulant, který se nevyplatí podceňovat. Když nepomohou vonné oleje nebo se vám je jednoduše nechce shánět, můžete vyzkoušet dvě věci.

Tou první je speciální libido náplast. Na ni je nanesená vůně, která stimuluje nervový systém. Stačí si přičichnout a vaše libido na určitou dobu vzroste. Taková pomůcka je vhodná především pro ženy, které trpí nedostatečnou vzrušivostí. Čichání k náplasti se může stát součástí vaší předehry. Je to tak jeden z kroků, jak zlepšit partnerské soužití.

Druhou možností jsou známé feromony. Jejich účinky na vnímání přitažlivosti jsou potvrzené. Největší úspěchy a nárůst touhy u opačného pohlaví zaznamenaly ženy, které na sebe nanesly feromon s Copulinem. Ten obsahuje například námi nabízená Androvita.

Osobně mohu pro zvýšení touhy doporučit pro ženy libido náplast, která účinkuje přímo. Pro muže bych zase doporučoval spíše feromonový parfém na těle partnerky.

Chcete-li se podívat na nabídku feromonů, klikněte na tuto větu.

Komentáře