Chcete sbalit ženu přes internet? Pak se vyvarujte těchto věcí!

Sbalit ženu na baru nebo v práci se může pro některé pány zdát až jako příliš složitý úkol. Přeci jen, chce to umět správně se vyjadřovat, nebýt nervózní a zároveň vypadat dobře. A to je pro mnoho samců docela problém.

To na internetu je to jiné kafíčko. Ve virtuálním prostoru jsme všichni do jisté míry skrytí za svými přezdívkami a často i nánosy lží. Ruku na myokard, kdo z nás si na seznamce nebo na sociální síti alespoň jednou nepřikrášlil pravdu? Asi každý.

Ovšem i když jste on-line a tudíž v docela komfortní zóně, neznamená to, že se z vás rázem stane virtuální donchuán. I zde je totiž nutné dávat si pozor na každé slovíčko, možná i více, než při běžném svádění.

Vyvarujte se vulgarismů

Když už navážete kontakt s nějakou lidskou samičkou, určitě byste se s ní neměl bavit jako se svými kamarády. Hlavní je vyvarovat se vulgarit, a to i těch, které se používají zcela standardně.

Není nic horšího, než ukončovat větu slovy typu „vole“, či možná i hůř. Jen ji nechte, ať si o vás myslí, že jste slušně vychovaní.

I přes obecné mínění, slušňáci rozhodně nejsou pro ženy neatraktivní.

Nelichoťte za každou cenu

Je samozřejmě správné jednou za čas ženě zalichotit, ale nehodí se, abyste to dělal v každé druhé větě. To platí samozřejmě i pro internetové seznamování.

Můžete ji pochválit třeba pěkný sloh, případně profilovou fotku. V druhém případě ale pozor! Neměli byste to dělat hned na začátku. Může to pak vypadat, že se zajímáte pouze o její tělesnou schránku a na její charakterové vlastnosti kašlete. Vše je potřeba správně načasovat a dávkovat. Platí to pochopitelně i pro lichotky.

Nenuťte ji k odepisování

Komunikace po internetu může být často docela ošidná. Na rozdíl od standardního rozhovoru mezi čtyřma očima se nemusíte odpovědi dočkat hned, ale klidně na ni můžete čekat i několik hodin či dní. Prostě až do doby, než se dotyčná připojí zpátky.

Rozhodně na slečnu netlačte a vehementně se nedožadujte okamžité odpovědi, a to i když je vidět, že je zrovna on-line. Nemusí to vypadat příliš dobře a ukazuje to na vaši netrpělivost.

Komentáře