RECENZE: Umění orálního sexu

Často se říká, že Češky neumí správě dělat orální sex. Neví, jak to dělat, nebaví je to. V této recenzi vám představím knihu, pomocí které to mohou změnit. Ženy, ale i muži v ní zjistí, jak se stát v orálním sexu mistry.

Umění orálního sexu

V čem tkví tak obrovský zájem? Proč lidé věnují tolik energie psaní (a čtení) o aktu, který vypadá jednoduše jako vypít v baru džus nebo se zakousnout do čerstvého ovoce? Je snad orální sex opravdu tak složité téma, aby se o něm zakládalo více webových stránek než na téma jaderné fyziky? O čem si asi povídají usedlí sousedé, kteří žijí za bílým dřevěným plotem hned vedle nás, než k nim přijdeme na návštěvu?“(1)

Orální sex není nic neobvyklého. Praktikuje ho téměř každý z nás a někteří odborníci ho považují dokonce za velmi prospěšný. Taková sexuální reflexologie tvrdí, že každé místo lidských na genitáliích odpovídá nějakému orgánu našeho těla, např. žalud penisu představuje srdce a plíce. Z toho plyne ponaučení, že malý orálek každý den může předejít nemilé nutnosti vyhledat kardiologa nebo internistu.

O čem je kniha Umění orálního sexu

Jak již název napovídá, vše se týká orálního sexu. Dozvíte se například jak přijmout orální sex, o připravenosti a péči o vzhled, jak na cunnilingus, felaci, jaké hračky a pomůcky při orálním sexu používat, jaká místa a polohy jsou nejlepší. Specialitkou jsou pak příběhy inspirované orálním sexem, které vás nabudí k tomu, aby hned něco z jejich příběhů vyzkoušeli.

Jeden z příběhů například vypráví o tom, jak si pár užívá pěkný večer s čokoládou.

Žena provokuje muže tím, že si dává čokoládu na prst a olizuje jej jako by si hrála s jeho penisem. Pak vyndá své ňadro a nechá muže, aby ho pomaloval čokoládou a po té slízal. Pomalovávají se navzájem a slízávají, až to skončí… hádejte jak. 

Knihu jsem si prošla několikrát a působí na mě zajímavě a velmi poučně. Je rozdělená na několik kapitol, které nejsou jen o orálním sexu, ale o všem co se točí kolem něj. Vše je doprovázeno fotografiemi akty páru, což působí velice pěkně a intimně. Knihu můžete projít za večer, jestli jí budete pouze číst. Ale může vám to také trvat klidně měsíc v případě, že budete chtít vše postupně vyzkoušet. Nebo třeba jen náhodně přečtete jednu stránku a uděláte si krásný večer.

Pro koho je určená

Tato kniha je hlavně pro lidi, kteří chtějí být v orálním sexu mistři. Není však jen pro ně, ale pro všechny, kteří se chtějí přiučit, takže i pro začátečníky a také pro pokročilejší páry, kteří si chtějí obohatit znalosti, aby s partnerem nežili ve stereotypu. Každý se v ní dozví něco nového a zajímavého, čím osvěžit svůj sexuální život. Můžete jí také darovat své přítelkyni či příteli a při té příležitosti hned vyzkoušet některou z technik.

Závěrečně shrnutí

+ i hodně zkušený člověk objeví spoustu věcí, které může vyzkoušet 
+ lze jí použít jako erotickou pomůcku
+ velmi detailní popisy technik, takže nebudete dlouho přemýšlet, jak co udělat

- na první pohled nepřehledná
- nelze ji číst na veřejnosti

Osobně dávám knize 85 %. 

Knihu můžete objednat na našem e-shopu.

(1) DENCHASYOVI Lan a Alicia: Umění orálního sexu. 1.Vyd., Praha: Metafora 2008. 978-80-7359-162-5. s. 9

Komentáře