Milování do zadečku

I když anální otvor není biologicky určen k rozmnožování a pohlavnímu styku, je tato praktika u některých párů oblíbená a opěvovaná už od doby starověkého Řecka. Současné pornografické filmy navíc vzbuzují dojem, že anální sex je neodmyslitelnou součástí pohlavního aktu a bez něj je náš sexuální život nenaplněný. Přicházíme o něco, pokud jej nezkusíme? A jak partnerku přesvědčíme, že kdo to nezkusil, neví, o co přichází?

Proč provozovat anální sex?

Pradidlo číslo 1 u análního sexu

Je dobré si anální sex nejdřív natrénovat, než se začne s pronikáním penisu do análu. Žena nemusí být psychicky, ale ani fyzicky připravena na praktiku, kterou dělá poprvé. Pokud ji ale chce zkusit, je dobré začít postupně a ideálně si to nejdřív vyzkoušet něčím jako je třeba anální kolíček. Postupně zkoušet zasunovat tak, aby se žena uvolnila a hlavně naučila uvolňovat i na očekávaný akt, kdy jí do zadečku konečně vklouzne penis. A hlavně je potřeba používat spousty lubrikačního belu. Zadeček není vagína, takže potřebuje pořádně lubrikovat.

Polohy

Nejpříhodnější polohou pro anální sex je poloha zezadu, oba partneři klečí a muž do ženy proniká v podstatě přímo. Nebo mohou oba stát, žena v předklonu. Anální sex se ale dá praktikovat i v jiných standardních polohách, v poloze na koníčka, kdy si intenzitu průniku koriguje žena, nebo i při misionářské poloze, kdy muž snazší průnik do análního otvoru zajistí nadzdvižením pánve ženy. To lze udělá tak, že pažemi přidrží nohy ženy zvednuté, nebo přikrčené k jejímu trupu.

Zpestření

Zpestřením análního sexu může být kombinace průniku a dráždění ženina poštěváčku. V poloze zezadu pronikáte do partnerky a zároveň prsty dráždíte její klitoris. Zvlášť u klitoriálně vzrušivých žen může toto dvojí vzrušení vést k nečekaně rychlému orgasmu. Není také špatné požívat při sexu anální kolíky, nebo kuličky, příkadně menší kolíčky. Toto ženu před vniknutím penisu připraví, roztáhne a potom je průnik penisu daleko příjemnější.

V čem může být lepší než ostatní

Něžné pohlaví disponuje vnímavostí k širšímu spektru erotogenních zón, než muži, nevyjímaje oblast sliznice řitního otvoru. Existují ženy, které anální sex vysloveně vyžadují, protože jinak nedosáhnou orgasmu. Tato praktika je alternativou také pro páry, ve kterých je muž obdařen malým přirozením a úzká štěrbina análního otvoru tak může být jediná jistá cesta k oboustrannému uspokojení. Rovněž během menstruace nabízí tato praktika alternativu k vaginálnímu styku.

Psychický odpor a bolest

Muži jsou milování do zadečku zpravidla více otevřeni. U mnohých žen může naopak představa, že jim má činit potěšení průnik cizího předmětu do otvoru na vyměšování, vyvolávat velmi silný psychický odpor, i bez předešlé špatné zkušenosti s touto praktikou. Nemá smysl partnerku k análnímu sexu nutit, tuto praktiku si jakkoliv vynucovat nebo vyžadovat. Pro zdařilý anální styk je třeba uvolnění análních svěračů a ty se uvolní, jen když se bude cítit partnerka dobře a bude o prospěšnosti takového aktu přesvědčená. V opačném případě bude její první zkušenost bolestivá a s další nebude už pravděpodobně souhlasit.

Na co si dát pozor

Anální sex je třikrát rizikovější, než běžný vaginální sex. Důvody jsou zřejmé, sliznice v patřičných místech je daleko náchylnější k různým infekcím vzhledem k obsahu, který otvorem prochází.Svou partnerku snadněji přesvědčíte k análnímu sexu, pokud dáte najevo, že nejde o běžnou rutinní záležitost bez jakýchkoliv bezpečnostních, preventivních a hygienických opatření.

Tuto praktiku si užijete daleko více v partnerském vztahu, než při náhodném sexu. Nejen kvůli vyššímu riziku nákazy, ale i pro hlubší prožitek ze samotného aktu. Při náhodném sexu používejte bezpodmínečně ochranu.Pokud máte stabilní partnerku a ochranu nepoužíváte, nestřídejte otvory, opět tu hrozí i přes všechnu předchozí nezbytnou hygienu na dotyčných místech riziko nákazy.

Pro zvlhčení sliznice použijte lubrikační gel, před průnikem si užijte dlouhou předehru. Nikam nespěchejte, dokud nebudete cítit, že je Vaše partnerka uvolněná a připravená. Samotný průnik by měl být také velmi jemný a pomalý, v žádném případě nepoužívejte násilí, nebo ublížíte své partnerce i sobě.

Plusy análního sexu

  • těsnost otvoru ocení muži s nepříliš vyvinutým přirozením
  • nalezení skrytých erotogenních zón ženy jak bodu G tak i bodu A, který je nově objevený.
  • alternativa během menstruace

Mínusy análního sexu

  • riziko nákazy při nedodržení hygienických pravidel
  • psychický odpor jednoho z partnerů
  • bolest způsobená nedůvěrou a následnou neuvolněností

Závěr

Kolem praktikování análního sexu panuje řada předsudků a mýtů. Je-li touha po této zkušenosti mezi partnery vzájemná, oba dodržují hygienická pravidla a samotný akt realizují s citem a láskou, mohou nalézt další z mnoha cest naplnění společného milostného poháru. Pokud má však partnerka či partner k tomuto druhu uspokojení odpor, vězte, že plnohodnotný sexuální život můžete vést i bez něj.

Dodatek pro muže (Xen)

Vaše prožitky z této praktiky hodně záleží na délce vašeho přirození. Svěrač, který uzavírá anální otvor, poskytuje velmi těsné objetí penisu, v rámci hrátek se ženou prakticky nejtěsnější. Nicméně po několika centimetrech se konečník rozšiřuje a objetí již není tak silné. Proto je při tomto druhu styku důležité, jak hluboko penis strkáte. Každá úroveň přináší trochu jiné pocity.

Pokud se chystáte na anální styk poprvé, určitě si připravte kondom, lubrikační gel ideálně na vodní bázi a hodně trpělivostí. Jak už píše Marlon, je potřeba ženu uvolnit, než do ní vstoupíte. Klidně jí nejdřív drážděte okolo análního otvoru prstem, nebo nějakým análním kolíčkem a až následně ho nasliňte či nalubrikujte a jemně do ní zajeďte. Žena by ideálně měla být po sprše, neměla by mít střevní problémy, ani zrovna potřebovat na záchod. Naopak klystýr rozhodně není nutný.

Komentáře