BDSM nemusí být pouze pro úchyly

Lidé si už snaží od pradávna vylepšovat svůj sexuální život různými pomůckami. Mezi nimi mají nezastupitelnou úlohu i různé bičíky, rákosky a další obdobné nástroje, které mohou způsobovat bolest.

Možná se vám zdá, že bolest a slast nejdou úplně dohromady, ale možná je to jen proto, že jste tuto kombinaci dosud nezkusili. BDSM není určená pouze pro lidi, kteří jsou vyloženě ujetí, ale některé lehčí praktiky si mohou užít i milenci sado-masem dosud nepolíbení.

Čím začít?

Pokud chcete proniknout do světa BDSM, nebudete k tomu potřebovat prakticky vůbec nic, snad jen touhu objevovat dosud nepoznané a trochu toho starého dobrého elánu. I takové tvrdší poplácání po zadečku vaší polovičky může být považování za trochu sado-maso. Je to vzrušující a skoro to nebolí.

Stejné je to i se znehybněním. Nejsou k tomu potřeba žádné provazy, lepicí pásky ani popruhy. Stačí jen pevně stisknout příslušnou část těla, případně nalehnout na partnerku tak, aby se nemohla takřka vůbec hýbat. Vy si tak můžete vychutnat pocit dominance, ona si naopak může užívat podřazenou roli. Není problém si to pak vyměnit.

Přivazování

Přivazování k posteli pomocí lan či připoutání pouty už bezpochyby patří do kategorie BDSM. Zde je už dobré si dávat trochu pozor. Přeci jen, želízka, natož pak provazy, mohou docela dost poškodit kůži, nemluvě o zastavení krevního oběhu. Můžete si hrát, ale dávejte si velký pozor, abyste to nepřehnali.

Kdo zlobil, ten zaslouží jelita

Zadek patří mezi časté erotogenní zóny a zároveň je společně s pohlavními orgány a hrudníkem symbolem tužeb a vášní. A to jak pro může, tak i pro ženy. A s pomocí vhodných nástrojů se na tomto symbolu můžete pořádně vyřídit.

Zlobivé holky přece musí jednou za čas někdo přehnout přes koleno a pořádně jim naplácat. Nebo jste snad zlobili vy? Ať tak či onak, trest by měl být úměrný provinění. To znamená mimo jiné i požití správného exekučního náčiní.

Zapomeňte na to, že byste si šli vypůjčit do nejbližší maštale bič na dobytek. Takhle byste mohli ublížit nejen sobě, ale hlavně svému protějšku. Existují kvalitní a poměrně bezpečné bičíky a rákosky, které se dají sehnat i poměrně levně. Když už máte chuť nadělovat, nadělujte se správným vybavením.

Komentáře