Ženy nás prověřují - jak se bránit?

Jeden ze způsobů, kterým se žena před sváděním chrání, je prověřování. Je to její přirozená ochrana, která jí pomáhá zredukovat city náklonnosti k mužům, o kterých si myslí, že nejsou těmi, které pro vztah hledá.

Projdete jejím testem?

Prověřování opět pramení v jejích genetických potřebách najít dobrého živitele stejně jako ve snaze vyhnout se možné bolesti z toho, co považuje za hrozbu změny jejího životního stylu. VY jste ta hrozba. :-)
To, co udělá je, že vám bude klást otázky, aby se ujistila o tom, z čeho všechny muže podezřívá:

 • „Měl jsi hodně žen?"
 • „Kdy jsi měl poslední vztah? Jak dlouho trval?"
 • „Co požaduješ od ženy?"
 • „Chceš rodinu? Děti?"
 • „Proč ses ještě neoženil?"
 • „Máš dům/ chceš si pořídit dům?"
 • „Jsi si blízký se svou rodinou?"

Prvním pravidlem jak její prověrku zvládnout, je nikdy neodpovídat na kladené otázky přímo.

Protože se v dnešní společnosti muž považuje za vinného, dokud není prokázána jeho nevina, budete v pokušení se jí ospravedlňovat. Někde v zadní části mozku každého muže je hlásek, který křičí: „Ne, počkat! Jsem fajn chlap! Opravdu! Jen mi dej šanci!

Prosím, prosím!"

Vyhnutí se otázce je nejlepší strategie na otázky, které se vás snaží dostat do obranné pozice. Musíte jí ukázat muže, který si je sám sebou natolik jistý, že se žádné ženě nebo komukoliv jinému nemusí potvrzovat.

V dalším textu vám ukáži, jak se efektivně vyhnout otázkám a přesměrovat konverzaci jinam.

Tohle začíná důležitým pravidlem, které byste si doma měli napsat na zrcadlo nesmazatelným fixem, abyste si ho den co den připomínali:

Nikdy neodpovídejte na otázku, pokud odpověď ohrozí jakýmkoliv způsobem vaší snahu o svedení.

A nezapomeňte ani na důležité přídatné pravidlo:

Vyvarujte se přímých odpovědí na otázky, kdykoliv je to jen možné.

Bude se vás ptát velmi podlým způsobem, aby z vás dostala víc, než jí chcete říct.

Muži nejsou tak důmyslní v konverzaci jako bývají obvykle ženy. Uvědomte si ty hodiny, které stráví na telefonu vytahováním tajemství ze svých nejlepších kamarádek. Ženy jsou v tomhle profesionálky, nedělají chyby.

Připomnělo mi to jeden starý kreslený příběh s Bugs Bunnym, kde se Bugs ptá Elmera Fudda: „Odpověz jen ano nebo ne prosím - Už jsi přestal mlátit svou ženu?" A Elmer řekne, „Ano...eee, ne.... Myslel jsem tím..ummm..."

Je to otázka ve které nemůžete vyhrát. Je to, jako když jsou ti chudáci ňoumové, kteří se nechají zlákat do jedné z těch strašných talk show, zmanipulování tak, aby nakonec vypadali jako blázni (kterými z nich tedy většina stejně je).

Ženy jsou expertky v kladení otázek, ve kterých nemůžete vyhrát. Řekněte mi, kolikrát už jste slyšeli:

 • „Snažíš se mě svést?" - tohle je znamení toho, že ji přitahujete, ale současně je velmi opatrná a ostražitá. Co doopravdy říká je: „Protože jestli se mě snažíš svést, tak mi to neříkej a můžeme v tom pokračovat."
 • „Chováš se takhle ke všem ženám? / Říkáš tyhle věci všem ženám?" - jenom chytrý způsob, jakým se snaží zjistit, zda si o sobě myslíte, že jste na ženský. Trochu hraje na vše ego, aby vás přiměla k tomu říct jí něco víc.
 • „Lovíš?" - na co se opravdu ptá je: „Díváš se na mě jen jako na sexuální objekt? Pokud umíš ocenit, že jsem v něčem jedinečná a zvláštní, budu v tom s tebou pokračovat."
 • „Scházíš se s jinými ženami?" - Tohle je jedna z otázek, ve kterých nemůžete vyhrát. Když odpovíte, že ano, jste proutník, když odpovíte, že ne, jste zoufalec. Nejlepší odpověď je žádná odpověď. Není to její věc. Chce se jen cítit jedinečně a zvláštně.
 • „Nemyslíš si, že postupujeme příliš rychle?" - Opět se chce jen ujistit, že ji nevyužíváte a že ji nechcete jen dostat do postele. Pokud se vám podaří ji přesvědčit, aby se cítila dobře v tom, co děláte, bude ráda pokračovat. Cítí se pod tlakem kvůli svému „komplexu děvky".
 • „Nedávám své telefonní číslo, můžeš mi dát ty své?" - A on ji vzrušeně podává svou vizitku, kterou ona ztratí na dně své kabelky (se stovkami dalších) nebo při první příležitosti vyhodí. Vaše odpověď na tuhle otázku by měla být: „Ano můžu, ale neudělám to." Ženy skoro nikdy mužům nevolají.
 • „Hledáš přítelkyni?" - Pokud odpovíte ano, dostane možná podvědomý pocit, že ji chcete zadusit. Když řeknete, že ne, bude si myslet, že jste proutník. Takže opět otázka, na kterou byste neměli přímo odpovídat.

Vždy změňte téma, abyste se vyhnuli odpovědím na tyto otázky.
Vždy odpovězte na její otázku otázkou.

Vždy, vždy, vždy. Ano, i když se vás zeptá: „ Vždycky odpovíš na mou otázku další otázkou?" Jediná omluva, kterou potřebujete je: „Jsem prostě přirozeně zvědavý."

Nejlepší způsob na zvládnutí „nevítězných" otázek, který jsem našel, je otočit to a dát jí na vědomí, že ze své pozice neustoupíte a že ona může být tou s tématem. Obrátíte tu situaci kdykoliv je to možné. Udělejte z ní tu bláhovou, která jde příliš rychle a snaží se věci uspěchat. Když se vás zeptá na některou z těchto průzkumných otázek nebo otázek pro získání důvěry, řekněte:

„No tedy! Jdeš na to docela rychle. Počkej, než si pořídíme dům na předměstí a kupu dětí. Za chvíli tu budeš klečet a žádat mě o ruku."

A když se k tomu opět vrátí, můžete ji lehce pošťouchnout:
„A zase se snaží vše uspěchat. Už jsi vybrala prsten?" Usmějte se.

Bude se cítit v rozpacích, že tak tlačí na pilu a vy se vyhnete otázce. Ve stejnou chvíli navíc bude cítit víc přitažlivosti k vaší osobě, protože hrajete nedostupného tak, jak to nezná. Tím, že jí nedáte, co chce, udržujete zájem a přitažlivost.

Ale pozor. Ne všechny otázky, které vám žena na počátku klade, jsou určeny k tomu, aby si vás prověřila. Jedna z velkých chyb, kterou svůdci dělají je, že všechny otázky považují za prověrku. Tak tomu ale není. Ale o tom až příště.
 

Komentáře