Slova ji dokážou navnadit

Máte rádi svoji partnerku a sex? Tak to můžete potěšit ji a vzápětí i sebe. Postačí vám k tomu zdánlivá maličkost – stačí jí říkat své představy, nápady a nebát se mluvit s ní otevřeně. Podmanivá mluva dokáže velmi zpříjemnit vaše postelové hrátky.

Slova ji dokážou navnadit 

Jestli chcete s přítelkyní zažívat vášnivé sexuální hrátky i v delším vztahu, měli byste do svého slovníku zařadit podmanivou mluvu. Nejen v posteli, ale i kdekoli jinde, třeba v práci, udělá mírně erotická zpráva ženě radost. A pak vám to po návratu domů pěkně vrátí. Takže jí pište, volejte nebo jí třeba dělejte nemravné návrhy na procházce v parku. Když to pojmete správně, ženě tím uděláte jedině radost.

Co říkat

Zapomeňte na hlášky z pornofilmů. Ty do běžného života nepatří, můžete si s nimi zpříjemnit možná tak večer v posteli. Vaším cílem je navnadit ženu postupně, lehce. Takže taková SMS do práce s textem: „Dneska ti to rano strasne sluselo.

Kdybych ted byl s tebou, tak si te pekne vychutnam. :)“ , jí udělá mnohem větší radost, než kdybyste jí poslali detailní plány na večer.

Když jste s ní na procházce, na večeři či kdekoli jinde, přestaňte myslet na běžné starosti a nasaďte trochu intimnější mluvu. Šeptněte jí třeba v parku do ucha: „Ty nožky jsou v tý minisukni úplně úžasný. Nejraději bych si s tebou zalezl někam do keříku.“ K tomu jí dejte jemný polibek na krk a hned se její myšlenky stočí tam, kam chcete.

Večer pak v posteli si můžete dopřát mnohem intimnější mluvu. Vymyslete si erotický příběh, který jí řekněte, než se pustíte do akce. Nebo se s ní domluvte, že si během dne sepíšete své erotické představy a poté si je v posteli vzájemně přečtete.

Během sexu se pak nebojte uvolnit. Máme rádi, když nám ženy v posteli sténají, ale my to přece můžeme dělat taky! Když se naučíte uvolňovat, bude to pro ni výzva. Nebo se můžete pustit do popisování. Řekněte jí, co s ní máte v plánu, co byste jí chtěl udělat. Nebojte se zveličovat a vždy to doprovoďte nějakým konkrétním činem. Třeba jí řekněte, jak jí kousnete do krku a zavrčte u toho.

Jak to říkat

Když jí budete něco říkat, mluvte pomalu, hlubším hlasem, tišeji. Na veřejnosti dokonce bude úplně stačit, když jí šeptnete to, co chcete udělat. Žena musí z vašeho cítit, že to myslíte vážně, že po ní opravdu toužíte! Jedině tak přijme vaši podmanivou hru a uvolní se vám.

Komentáře